Utworzono 25.08.2017, 15:34 przez Krzysztof
25 sierpnia około godziny 14.30 na chodniku przy budynku wielorodzinnym przy al. Piłsudskiego 40-46 doszło do potrącenia 14 – latki przez 17 – letniego rowerzystę. Zdarzenie zostało zgłoszone na numer alarmowy 112. Na miejsce wysłane zostały wysłane zastępy JRG Tychy (GBA, GCBARt, SCRt), ZRM i patrol Policji. Niestety dojazd do miejsca zdarzenia był utrudniony. Pomimo ustawionych znaków kilku kierowców (pomimo kilkunastu wolnych miejsc parkingowych na pobliskich parkingach) zaparkowało swoje pojazdy w sposób uniemożliwiający dojazd zastępom straży pożarnej na miejsce zdarzenia. Na szczęście nie było zagrożenia życia. Dziewczyna z urazem lewej ręki została zabrana do szpitala w Katowicach Ligocie na dokładniejsze badania. Jak ustalili pracujący na miejscu Policjanci winnym zdarzenia jest rowerzysta, który poruszając się rowerem w trakcie wykonywania skrętu nie zauważył wychodzącej zza krzaków dziewczyny doprowadzając do zderzenia. Ze względu na rodzaj zdarzenia na miejsce wezwany został również technik kryminalistyki. Policjanci KMP Tychy prowadzą dalsze czynności w sprawie tego zdarzenia.Tekst: Redakcja 112Tychy.pl
Zdjęcia: Redakcja 112Tychy.pl

Komentarze

Sortuj: Sort ascending   
#2 przez Krzysztof Clanmember 27.08.2017 - 19:20
Avatar   Poland email offline quote

Mikah wrote:

Czy może mi ktoś logicznie wytłumaczyć, po co na miejsce zjechało się tyle jednostek, nie wystarczyła tylko karetka i ew. patrol policji? Wygląda to na marnowanie publicznych pieniędzy podatników, czyli nas.

To pytanie prosze zadac WCPR Katowice lub rzecznikom WPR Katowice i PSP Tychy

#1 przez Mikah 26.08.2017 - 21:11
Avatar   niedostępne offline quote

Czy może mi ktoś logicznie wytłumaczyć, po co na miejsce zjechało się tyle jednostek, nie wystarczyła tylko karetka i ew. patrol policji? Wygląda to na marnowanie publicznych pieniędzy podatników, czyli nas.Komentarze wyłączone.